TE PERGJITHSHME

What Example of a Personal Essay for College Is - and What it Is NotSit down, consider the story you wish to write. It...

A portrait set isn't the only type of series. Obviously, you need to carefully choose every shot. Whatever you choose to do, then you...

PRIMO NEWS NE RRJETET SOCIALE

11,268FansaPëlqeje
0AbonentëAbonohu

ME TE SHIKUARAT

Ajo është një nga modelet më të famshme të momentit, ai reperi më i dashur për femrat shqiptare. Është fjala për Dorina Gegiçin dhe...

BUMET E DITES

https://www.youtube.com/watch?v=udf7Ox7YCRA&feature=youtu.be Goditet  një   tjetër  rast  i    Kultivimit  të  bimëve  Narkotike ne Elbasan.  Asgjësohen     537  rrënjë  bimë  narkotike   e  llojit   Cannabis  Sattiva ne Belsh. Specialistët   kundër ...

https://www.youtube.com/watch?v=ardA-zTJBOo&feature=youtu.be Një 51-vjeçar nga Librazhdi u arrestua nga policia pasi ai është prezantuar si punonjës i Antiterrorit gjatë një kontrolli të bërë nga policia. Por...

https://www.youtube.com/watch?v=5Plqz6aEccI&feature=youtu.be Ish-Kirugjia e qytetit është kthyer në një vend për të pastrehet ku endacët të ndryshmë që kalojnë netët, përveç kësaj godina është e tejmbushur...